Logo
Wydrukuj tę stronę
Zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź Zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź

Biologiczne czwartki dla wszystkich! Wyróżniony

Czy wiesz, że bezpłodności może mieć związek z teściową? Czy wiesz dlaczego zawsze czuliśmy się winni, gdy rodzice się kłócili oraz skąd u kobiet w naszym rodzie endometrioza? A może zastanawiasz się dlaczego wujek Stefan jest homoseksualistą i jak to się dzieje, że od lat nie możesz stworzyć szczęśliwego związku? 

Jeśli zastanawiasz się dlaczego pewne choroby właśnie Ciebie dotknęły zapraszam Cię do cyklu spotkań oraz rozmów z Sonią Ross, która zna odpowiedź na każde pytanie.

Już od 18 października zaczynamy nowy cykl spotkań pod hasłem „Wieczory z Totalną Biologią”. 

Co drugi czwartek zapraszamy wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na pytania dlaczego chorują, z jakiego powodu oni sami albo ich bliscy powtarzają zachowania, które wcale nie są dla nich korzystne. 

Może wyjaśnienia warto poszukać w Totalnej Biologii? Odnalezienie prawdziwego źródła naszego cierpienia odkodowuje program choroby! 

Po raz pierwszy spotkamy sie 18 października w Centrum Terapii Naturalnych 

„Uzdrowisko”, ul. Na Uboczu 22, Warszawa   

Od 18.00 do 20. 30, Sonia Ross, konsultantka Biologiki/ Totalnej Biologii wyjaśni czemu przyczyna naszej bezpłodności może mieć związek z teściową, dlaczego zawsze czuliśmy się winni, gdy rodzice się kłócili, skąd u kobiet w naszym rodzie endometrioza, dlaczego wujek Stefan jest homoseksualistą i jak to się dzieje, że od lat nie możemy stworzyć szczęśliwego związaku. 

Jakie tajemnice kryją się za biologicznymi trójkątami rodzinnymi? 

Czekamy na Was. 

Bilet wstępu: 60 PLN 

Jeśli nie masz możliwości uczestniczyć w spotkaniu bo np. jesteś spoza Warszawy, napisz do mnie lub do Soni pytanie z jakimi problemami się borykasz? Może jesteś kobietą, która ma cukrzycę, a może dokuczają Ci mięśniaki? Biologia Totalna zna odpowiedź na każdą chorobę, lub sytuację, która często przydarza Ci się w życiu. 

Sonia jest po to, aby Ci pomóc, więc nie zastanawiaj się. Prześlij pytanie dotyczące Ciebie, Twojego dziecka albo mamy.  

Adres do kontaktu:

Sonia Ross: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Daria Kostera: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


 

Dziennikarka z wykształceniem medycznym

Sonia Ross - dziennikarka z wykształceniem medycznym, od 20 lat publikuje teksty związane z medycyną, psychologią, ezoteryką. Pięć lat temu zafascynowała ją logika biologii i konsekwencja z jaką manifestuje się w ludzkim życiu. Zaczęła zatem zgłębiać temat u mistrzów tych dziedzin. Ukończyła kurs konsultanta Biologiki i jako jedna z pierwszych osób w Polsce, otrzymała certyfikat od twórcy metody - Węgra, Roberto Barnaiego. Równocześnie uczyła się Totalnej Biologii/ Recall Healing u kandyjskiego terapeuty, dr biologii, autora metody, Gilberta Renaud. Ukończyła wszystkie poziomy warsztatów, a także osiem dostępnych kursów specjalistycznych, takich miedzy innymi jak „Partnertwo i seksualność”, „Biologia dziecka”, „Nałogi i depresje”. Wiedzę zdobywała także u dr Gerarda Athiasa, autora książek „Programy rodzinne naszych chorób”. 

Oprócz biologicznego podejścia do chorób i zachowań, fascynuje ją fizyka kwantowa. Z pasją uczy się innych metod rozwoju świadomości na dziesiątkach kursów, między innymi na szkoleniach z homeopatii połączonej z Recall Healing (dr Piotr Pałagin), Tetha Healing oraz u dr Franka Kinslowa, twórcy metody synchronizacji kwantowej.

Z radością dzieli się wiedzą i jest otwarta na wszystko, co przynosi Życie. 
 

 

Ostatnio zmieniany
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Copyright by Chill-Out Media Group ©